Serije koje pratite

Od sedme umjetnosti, pa sve do mulja estrade...
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Izasla 4. sezona Cobra Kai ko gleda :toxi

slika
0
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Atomic »

Maksuz prijavio netflix radi Witchera 🤣
Jos procitao sve knjige,volim ovaj zanr :D
0
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Atomic je napisao/la: 31 dec 2021, 16:38 Maksuz prijavio netflix radi Witchera 🤣
Jos procitao sve knjige,volim ovaj zanr :D
Jesi zavrsio? :d
Kakav ti je utisak u odnosu na knjigu?
0
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
Dr Kova
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 1516
Postovi: 805
Pridružen/a: 08 sep 2021, 12:45

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Dr Kova »

toxic je napisao/la: 31 dec 2021, 16:29 Izasla 4. sezona Cobra Kai ko gleda :toxi

slika
Za dva dana pregledao. Prejaka serija, dosta glumaca ima crni pojas u životu, pa nije samo gluma. Valja sad čekati petu sezonu
1
1 slika
Kad porastem biću Banovički behar
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

toxic je napisao/la: 29 dec 2021, 16:38 Sad planiram gledati Besu, danas je valjda poslednja epizoda 2. sezone.
Prva sezona mi se opasno svidela :ok

Besa
Odgledah, druga sezona nista manje dobra od prve, po mom misljenju od svih koje sam do sada gledala ovo je jedna od najboljih serija ikad s nasih prostora. Glumacka ekipa sjajna :ok Radujem se i trecoj sezoni.
1
1 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Buckethead je napisao/la: 05 jan 2022, 08:14 Za dva dana pregledao. Prejaka serija, dosta glumaca ima crni pojas u životu, pa nije samo gluma. Valja sad čekati petu sezonu
Tako se gleda :oo
meni je sledeca na listi, samo da predahnem par dana od ovih sto odgledah:)
0
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10229
Postovi: 7499
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la WhiskeyPete »

Negdje sam na 3.oj epizodi zastao, sasvim savim pristojna. Vjerovatno je rađena po uzoru na nadolazeći The last of us, koju baš jedva čekam da pogledam.

slika
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Bella_ »

Lana je napisao/la: 26 dec 2021, 10:05 Sad samo turske pratim

Trenutno,Ranjeno Srce :zaljub
Sviđa ti se? Neka novija ili?

Na Novoj tv počela Nevjera u ponedjeljak.
Hajde rekoh da vidim kakva je, dosad nešto neviđeno. Sad za sad me drži, vidjet ćemo dalje :)
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25060
Postovi: 16996
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Lana »

Bella_ je napisao/la: 05 jan 2022, 10:44
Lana je napisao/la: 26 dec 2021, 10:05 Sad samo turske pratim

Trenutno,Ranjeno Srce :zaljub
Sviđa ti se? Neka novija ili?

Na Novoj tv počela Nevjera u ponedjeljak.
Hajde rekoh da vidim kakva je, dosad nešto neviđeno. Sad za sad me drži, vidjet ćemo dalje :)
Ova je predobra,jos uvijek se snima nova sezona :yes

Nisam upratila tu,,Nevjera,,pogledacu :srce
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Atomic »

toxic je napisao/la: 05 jan 2022, 08:12
Atomic je napisao/la: 31 dec 2021, 16:38 Maksuz prijavio netflix radi Witchera 🤣
Jos procitao sve knjige,volim ovaj zanr :D
Jesi zavrsio? :d
Kakav ti je utisak u odnosu na knjigu?
Svaka serija nastala iz knjiga koje procitam je dobra.
Slijede knjige,iako ne bas u potpunosti.Ali je super :cool
Tako sam citao o Jack Reacheru,bivsem vojnom policajcu od 2 m i 100 kg,koji zari i pali po SAD.Mozda 15-20 knjiga,na kraju ga Tom Cruise glumio,ali hajd :oo
1
1 slika
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Atomic je napisao/la: 05 jan 2022, 15:04 Svaka serija nastala iz knjiga koje procitam je dobra.
Slijede knjige,iako ne bas u potpunosti.Ali je super :cool
Tako sam citao o Jack Reacheru,bivsem vojnom policajcu od 2 m i 100 kg,koji zari i pali po SAD.Mozda 15-20 knjiga,na kraju ga Tom Cruise glumio,ali hajd :oo
Da, ima nekih odstupanja, al' i meni je super. Najbolje gledati epizode ne razmisljajuci o knjigama.
Yennefer mi nesto nije specijalno zanimljiva ovaj put, a jedva sam povezala desavanja iz prve sezone.
Uopste se ne secam momenta kad je izgubila moci :ovaj
1
1 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
Username
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4010
Postovi: 3197
Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Username »

Kakve moci?

Opet fantazije gledas
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Iskra »

Pregledala
14536399159326.jpg
Dislovno mi se dlanovima znojili a ne mogu prestati gledati. Bas je dobra
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17413
Postovi: 13440
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la Ommadawn »

toxic je napisao/la: 31 dec 2021, 16:29 Izasla 4. sezona Cobra Kai ko gleda :toxi

slika
Ja i u mene mi šćer.
I onda se nakon odgledane epizode pomarišemo.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
mentalist
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2317
Postovi: 2749
Pridružen/a: 10 nov 2020, 15:17
Kontakt:

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la mentalist »

toxic je napisao/la: 05 jan 2022, 19:39
Atomic je napisao/la: 05 jan 2022, 15:04 Svaka serija nastala iz knjiga koje procitam je dobra.
Slijede knjige,iako ne bas u potpunosti.Ali je super :cool
Tako sam citao o Jack Reacheru,bivsem vojnom policajcu od 2 m i 100 kg,koji zari i pali po SAD.Mozda 15-20 knjiga,na kraju ga Tom Cruise glumio,ali hajd :oo
Da, ima nekih odstupanja, al' i meni je super. Najbolje gledati epizode ne razmisljajuci o knjigama.
Yennefer mi nesto nije specijalno zanimljiva ovaj put, a jedva sam povezala desavanja iz prve sezone.
Uopste se ne secam momenta kad je izgubila moci :ovaj
Sve sam .zaboravio, gledam sve ponovo
1
1 slika
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Username je napisao/la: 07 jan 2022, 16:33 Kakve moci?

Opet fantazije gledas
slika
1
1 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 10001
Postovi: 4204
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Serije koje pratite

Post Postao/la toxic »

Ommadawn je napisao/la: 07 jan 2022, 21:47 Ja i u mene mi šćer.
I onda se nakon odgledane epizode pomarišemo.
haha, to je simpaticno. Klinci se bas prime na borilacke vestine posle gledanja. Kod mene poceli dolaziti s maramama oko glave :D
a kad se setim isti smo i mi bili posle Karate kid(a).

Zabavna je serija, ja cu mislim tokom vikenda uspeti odgledati :toxi
0
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Odgovori

Natrag na “Film, serije, TV”