Slazite nesto osobu iznad :)

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4259
Postovi: 4050
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Xeno »

Novo auto ce te dugo sluziti :fiju
1
1 slika
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la East_side »

uskoro ce dobit posao za platu od 10.000$
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Heidi »

12.06. ce ga spopadati zene, jedva ce se izvuci iz kandzi strasti
1
1 slika
Avatar
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1727
Postovi: 1623
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Desperado »

Voli grunfove tekstove
1
1 slika
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Lana »

Od sutra nema foruma :valja
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Gudi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 700
Postovi: 1081
Pridružen/a: 29 jul 2020, 20:57

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Gudi »

Metnut će sutra selfi :valja
0
test 👾
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36175
Postovi: 32801
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la dmr »

bloo te voli :ddk :keke
0
make your move :damir
Gudi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 700
Postovi: 1081
Pridružen/a: 29 jul 2020, 20:57

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Gudi »

Čovjek mlađe životne dobi :ddk :keke
0
test 👾
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36175
Postovi: 32801
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la dmr »

Veteran domovinskog rata :keke
0
make your move :damir
Avatar
Dr Kova
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 1516
Postovi: 805
Pridružen/a: 08 sep 2021, 12:45

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Dr Kova »

Dobiće regres
0
Kad porastem biću Banovički behar
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Lana »

Ne moze vise bez drustevnih mreza :valja
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36175
Postovi: 32801
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la dmr »

ružnjikava :ddk
0
make your move :damir
Gudi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 700
Postovi: 1081
Pridružen/a: 29 jul 2020, 20:57

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Gudi »

Član patriotske lige :ddk
0
test 👾
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Lana »

Mrzi selfie temu :hehe
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Gudi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 700
Postovi: 1081
Pridružen/a: 29 jul 2020, 20:57

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Gudi »

Ne voli da se meche 😂😂🤭 i da nije ni malo lijepa 🥰🤫
1
1 slika
test 👾
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la Lana »

Gudi je napisao/la: 01 jul 2022, 05:53 Ne voli da se meche 😂😂🤭 i da nije ni malo lijepa 🥰🤫
Ha gluho bilo :keke
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10249
Postovi: 7511
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Slazite nesto osobu iznad :)

Post Postao/la WhiskeyPete »

Ljubitelj kineske komunističke partije, a na zidu ima portret Mao Ce Tunga.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Odgovori

Natrag na “Igrice”