Serije koje pratite
Re: Serije koje pratite
Je li ko pregledao prvu epizodu "House of the dragon" ?
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Serije koje pratite
Jel ovo ima samo 4 sezone? Moglo bi se pogledati 
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Serije koje pratite
Dragone sam i ja počela gledati, ali najviše me obradovala 20 sezona NCIS 
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Serije koje pratite
House of dragon je top...ne mogu iscekati narednu sezonu 
2
1
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27262
- Postovi: 18973
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Serije koje pratite
Da, valja cekati opet Dragone
sta ja sebi radim, mazohista
Izmedju ostalog, pogledala sam I 1883. Ziva sam se isplakala.
Izmedju ostalog, pogledala sam I 1883. Ziva sam se isplakala.
1
1
Re: Serije koje pratite
Pregledala prvu sezonu "Wednesday" simpa dječiji film, moderna verzija "Porodica Addams". Najviše lajkam muziku, u jednoj epizodi čak i moja najdraža "Nothing else matters" 
Počinje i nova sezona "Criminal minds" jedva čekam
Počinje i nova sezona "Criminal minds" jedva čekam
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Serije koje pratite
poceo sam da gledam better call saul, hoce to kad se treba ucit za ispite haha
breaking bad je puno bolji. odgledo sam 3 sezone, prve dvije su dosta dosadne, vecinom se baziraju na saulovim porodicnim odnosima, on pokusava da bude posten, a nisam poceo zbog toga da gledam seriju haha
u trecoj sezoni mu oduzimaju advokatsku licencu, pojavljuju se gustavo, salamance i mike, i tek sad se zakuhava kako treba
breaking bad je puno bolji. odgledo sam 3 sezone, prve dvije su dosta dosadne, vecinom se baziraju na saulovim porodicnim odnosima, on pokusava da bude posten, a nisam poceo zbog toga da gledam seriju haha
u trecoj sezoni mu oduzimaju advokatsku licencu, pojavljuju se gustavo, salamance i mike, i tek sad se zakuhava kako treba
0
1811
Re: Serije koje pratite
Ja sam je izgledao. Nije losa. Iako je Breaking Bad puno bolja.Hannibal je napisao/la: ↑07 jan 2023, 20:01 poceo sam da gledam better call saul, hoce to kad se treba ucit za ispite haha
breaking bad je puno bolji. odgledo sam 3 sezone, prve dvije su dosta dosadne, vecinom se baziraju na saulovim porodicnim odnosima, on pokusava da bude posten, a nisam poceo zbog toga da gledam seriju haha
u trecoj sezoni mu oduzimaju advokatsku licencu, pojavljuju se gustavo, salamance i mike, i tek sad se zakuhava kako treba
1
1
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Re: Serije koje pratite
Ginny & Georgia new season 
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Re: Serije koje pratite
ili ti ga na engleski Good morning, Veronica!

cool serija
pomalo bolesna
u prvoj sezoni sam zatvarala oci od straha
u drugoj se ibretila
pocela sam sad sa trecom
valjda nece razocarati

cool serija
pomalo bolesna
u prvoj sezoni sam zatvarala oci od straha
u drugoj se ibretila
pocela sam sad sa trecom
valjda nece razocarati
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- radostan dan
- Etablirani član

- Reactions: 6748
- Postovi: 4187
- Pridružen/a: 30 jan 2021, 22:52
Re: Serije koje pratite
Parlamentarnu skupštinu Federacije BiH i Narodnu skupštinu RS, zna biti moćno u pm
2
2
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Serije koje pratite
pratim pratim ovaj svaku noć pratim i tako malo pomezetim malo rakije malo janjetine prasetine i tako to razumijete i baš mi je lijepo
2
2
abysmal depths are flooded





