@Heidi ili @Socrates
Osoba A ili Osoba B
Re: Osoba A ili Osoba B
@Heidi
Ali kršimo svi pravila igre, počevši od Bobija koji je temu i postavio.
@John Cleese ili @Username
Ali kršimo svi pravila igre, počevši od Bobija koji je temu i postavio.
@John Cleese ili @Username
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3655
- Postovi: 2998
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Osoba A ili Osoba B
@John Cleese
@Lana ili @smajlic
Pravila su jasna, navedi tačno koji stavak se krši i potkrijepi izvodom iz pravilnika. Nisam ti ja medo da znam sastaviti pravilnik
sa puno rupa
.
@Lana ili @smajlic
Pravila su jasna, navedi tačno koji stavak se krši i potkrijepi izvodom iz pravilnika. Nisam ti ja medo da znam sastaviti pravilnik
1
1

Re: Osoba A ili Osoba B
@Lana 
ma ja sam mu to vec govorila al nema koristi
bobi k'o bobi
@CocoMa ili @Crvena Nit
ma ja sam mu to vec govorila al nema koristi
bobi k'o bobi
@CocoMa ili @Crvena Nit
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Osoba A ili Osoba B
Sasvim je jasno da ti nisi medo, nisi mor'o posebno isticati.
Valjda se ne bi trebali javljati oni koji su zadnji ponuđeni za izbor. That's common sense. Ne treba ti službeni pravilnik.
@CocoMa
@Miss Y. ili @dmr
Valjda se ne bi trebali javljati oni koji su zadnji ponuđeni za izbor. That's common sense. Ne treba ti službeni pravilnik.
@CocoMa
@Miss Y. ili @dmr
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3655
- Postovi: 2998
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Osoba A ili Osoba B
Valjda možda pretpostavljam mislim... to nisu argumenti
.
@Miss Y.
@medvjed23 ili @hani_jong_un
@Miss Y.
@medvjed23 ili @hani_jong_un
1
1

Re: Osoba A ili Osoba B
Pa priznaj da si požurio da ne bi neko medu prije tebe izabrao.
Pola ti se prašta.
@medvjed23
@toxic ili @Namazana
@medvjed23
@toxic ili @Namazana
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2367
- Postovi: 3482
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Osoba A ili Osoba B
@lejlamo
@Socrates ili @Duh
@Socrates ili @Duh
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Osoba A ili Osoba B
@neodoljivi ili @Namazana
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 

