Forum
Re: Forum
skontala sam sto vidis
mozes dok te ne izbaci sa stranice
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Forum
Ojjjjj drame.
A najinteresantnije je cuj nekima smeta sto se vidi.
Aman jarabi, nemaju ljudi haman ozbiljnih problema u zivotu, pa zakeraju oko toga sto se vidi ko je na forumu. Koga ba briga, jal se vidi, jal ne. Ja sam Svicarska, svejedno mi.
A najinteresantnije je cuj nekima smeta sto se vidi.
2
2
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2367
- Postovi: 3482
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Forum
ma niije ni meni iskreno problem
jest neobicno al se vidi na 24 sata ko je bio tu...
meni je to minuta vratiti tako da se ne brinete
demokratski smo forum
jest neobicno al se vidi na 24 sata ko je bio tu...
meni je to minuta vratiti tako da se ne brinete
demokratski smo forum
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Forum
mozes kad hoces al ne dokle hocesJohn Cleese je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:24 Ma mogu kad god hocu
Sad sam te gledao kako spijuniras narod![]()
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2367
- Postovi: 3482
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Forum
Mogu i dokad hocu - pitaj me sutra, prekosutra... ma kad ti god naUmPadne: ko je tu i sta radi i reci cu tismajlic je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:26mozes kad hoces al ne dokle hocesJohn Cleese je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:24 Ma mogu kad god hocu
Sad sam te gledao kako spijuniras narod![]()
![]()
1
1
Re: Forum
vazi svemoguciJohn Cleese je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:34Mogu i dokad hocu - pitaj me sutra, prekosutra... ma kad ti god naUmPadne: ko je tu i sta radi i reci cu ti![]()
znam ja da si ti cak i cesce od hanija u tom dijelu foruma
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Forum
Ne razumijete vi mene izgleda. Ko će se novi registrirati na forumu koji izgleda sablasno prazan? I kad si logiran i kad nisi.
Ko će novi pisati na takvom forumu? A i stari će bogami imati zamjerki
Ko će novi pisati na takvom forumu? A i stari će bogami imati zamjerki
0
Tražili smo se po prethodnim životima
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2367
- Postovi: 3482
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Forum
Najcesca je Lana - nije se desilo da provirim, a da i ona ne gleda, ako je onlinesmajlic je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:37vazi svemoguciJohn Cleese je napisao/la: ↑01 feb 2026, 00:34
Mogu i dokad hocu - pitaj me sutra, prekosutra... ma kad ti god naUmPadne: ko je tu i sta radi i reci cu ti![]()
znam ja da si ti cak i cesce od hanija u tom dijelu foruma![]()
1
1
