Neka glupost?
Temu - all about
Temu - all about
Narucujete li? Koliko? Jel vam sta bas dobro doslo a da se niste nadali?
Neka glupost?
Neka glupost?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
Sve sto sam narucila je bilo ok, doduse neke gluposti, ali nisam nista bacila 
2
1
1
1
Re: Temu - all about
+1 …. nije neki kvalitet ali nadmasuje placenu cijenu
Plus sto ima gluposti za koje ne znas da uopste postoje i cini se da ih nema nigdje drugo.
Plus sto ima gluposti za koje ne znas da uopste postoje i cini se da ih nema nigdje drugo.
4
2
1
1
1
1
Zadnja izmjena: dmr, dana/u 06 feb 2026, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Temu - all about
Ja ovako nekad otvorim aplikaciju pa naletim na nesto bezveze sto bi mi moglo trebati... 
ovo mi je zadnje doslo, dva artikla su bila besplatna...
sve mackasto naravno
ovo mi je zadnje doslo, dva artikla su bila besplatna...
sve mackasto naravno
2
1
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
mi Focaci svugdje mozemo naci rodbinu tako da ako bi dovoljno istrazivali saznali bi da jeste
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
Do sad sam preko 10 paketa narucio, vecinom sam zadovoljan. Bude onako stvari ali bude i skroz dobrih, a gotovo sve jefyinije nego sto se kod nas moze naci.
Samo treba paziti jer bude navlakusa, na slici svasta nesto a tek u opisu vidis sta stvarno dodje. Pogotovo treba obratiti paznju na dimenzije jer je dosta stvari puno manje nego sto djeluje na slikama, pogotovo zene trebaju obratiti paznju kad narucuju neke specificne stvari.

Samo treba paziti jer bude navlakusa, na slici svasta nesto a tek u opisu vidis sta stvarno dodje. Pogotovo treba obratiti paznju na dimenzije jer je dosta stvari puno manje nego sto djeluje na slikama, pogotovo zene trebaju obratiti paznju kad narucuju neke specificne stvari.
1
1
Re: Temu - all about
Nekada narucim nešto, ali rijetko.
Omoti za tlf, neke sitnice ovako.
Nikada elektroniku i stvari koje dolaze u dodir sa hranom.
Omoti za tlf, neke sitnice ovako.
Nikada elektroniku i stvari koje dolaze u dodir sa hranom.
1
1
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Re: Temu - all about
Ja odjecu u zadnje vrijeme ne uzimam. Narucila sam 2-3 haljine i bile su bezveze. Materijal onaj suskavi, k'o najlon.
Totalno razocarenje
Ovo je od odjece super bilo, sve kao na slikama...
kupaci predobri...
Totalno razocarenje
Ovo je od odjece super bilo, sve kao na slikama...
kupaci predobri...
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
Nisam nista kupio, jesam pogledao par puta I ugusili me sa porukama te djaba ovo te djaba ono..mislim nema djabe ni kod stare babe
2
2
Re: Temu - all about

al sama sam kriva jer je pisalo da od telefona zavisi izgled macke
ali ispod 5 KM je bio tako da...
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
ovaj je sladak al je za bobu pogresan model...
kod mene plus a ovaj bez njega....
trazila sam povrat i odmah vratili... isto oko 5 KM...
kod mene plus a ovaj bez njega....
trazila sam povrat i odmah vratili... isto oko 5 KM...
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Temu - all about
moja kolegica je isto kupaće super su bili kaže
ja sam neke stvari za kindle sto ovdje nema nigdje, jedan carry on ruksak je isto bio top - iznenadila sam se, maskice za telefon, neke stikere, olovke, neseser neki.
nisam ocekivala neki kvalitet al bilo je bas ok stvari.
ja sam neke stvari za kindle sto ovdje nema nigdje, jedan carry on ruksak je isto bio top - iznenadila sam se, maskice za telefon, neke stikere, olovke, neseser neki.
nisam ocekivala neki kvalitet al bilo je bas ok stvari.
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



