Temu - all about

Truć, trač, bla, bla...
Odgovori

Narucujete li sa Temua?

Da
6
86%
Ne
0
Nema glasova.
Ne narucujem nikad online
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

Narucujete li? Koliko? Jel vam sta bas dobro doslo a da se niste nadali?
Neka glupost? :keke
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7591
Postovi: 13589
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Temu - all about

Post Postao/la Namazana »

Sve sto sam narucila je bilo ok, doduse neke gluposti, ali nisam nista bacila :oo
2
1 slika 1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32929
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Temu - all about

Post Postao/la dmr »

+1 …. nije neki kvalitet ali nadmasuje placenu cijenu
Plus sto ima gluposti za koje ne znas da uopste postoje i cini se da ih nema nigdje drugo. :D
4
2 slika 1 slika 1 slika
Zadnja izmjena: dmr, dana/u 06 feb 2026, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

Ja ovako nekad otvorim aplikaciju pa naletim na nesto bezveze sto bi mi moglo trebati... :keke
ovo mi je zadnje doslo, dva artikla su bila besplatna...
sve mackasto naravno :keke

IMG_20260206_172833.jpg
IMG_20260206_172916.jpg
IMG_20260206_173005.jpg
2
1 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7591
Postovi: 13589
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Temu - all about

Post Postao/la Namazana »

dmr je napisao/la: 06 feb 2026, 17:37 +1 …. nije neki kvalitet ali nadmasuje placenu cijenu
Plus sto ima gluposti za koje ne znas da postoje i cini se da ih nema nigdje drugo. :D
Bas tako
1
1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

Šabović Adis je napisao/la: 06 feb 2026, 17:39
Brt, jel tebi Maja šta u rodu? :o
mi Focaci svugdje mozemo naci rodbinu tako da ako bi dovoljno istrazivali saznali bi da jeste :valja
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 699
Postovi: 815
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Temu - all about

Post Postao/la Spock »

Do sad sam preko 10 paketa narucio, vecinom sam zadovoljan. Bude onako stvari ali bude i skroz dobrih, a gotovo sve jefyinije nego sto se kod nas moze naci.
Samo treba paziti jer bude navlakusa, na slici svasta nesto a tek u opisu vidis sta stvarno dodje. Pogotovo treba obratiti paznju na dimenzije jer je dosta stvari puno manje nego sto djeluje na slikama, pogotovo zene trebaju obratiti paznju kad narucuju neke specificne stvari. :oo :oo
1
1 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Temu - all about

Post Postao/la Bella_ »

Nekada narucim nešto, ali rijetko.
Omoti za tlf, neke sitnice ovako.
Nikada elektroniku i stvari koje dolaze u dodir sa hranom.
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

Ja odjecu u zadnje vrijeme ne uzimam. Narucila sam 2-3 haljine i bile su bezveze. Materijal onaj suskavi, k'o najlon.
Totalno razocarenje :smoto
Screenshot_2026-02-09-19-25-50-005_com.einnovation.temu.jpg


Ovo je od odjece super bilo, sve kao na slikama...
kupaci predobri...

Screenshot_2026-02-09-19-18-10-502_com.einnovation.temu.jpg
Screenshot_2026-02-09-19-20-33-864_com.einnovation.temu.jpg
Screenshot_2026-02-09-19-21-06-437_com.einnovation.temu.jpg
Screenshot_2026-02-09-19-22-48-772_com.einnovation.temu.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36250
Postovi: 32929
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Temu - all about

Post Postao/la dmr »

Pomislih fulao temu :o :oo ono temu :D
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

sexy temu :keke
1
1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6487
Postovi: 4060
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: Temu - all about

Post Postao/la exliberal »

Nisam nista kupio, jesam pogledao par puta I ugusili me sa porukama te djaba ovo te djaba ono..mislim nema djabe ni kod stare babe
2
2 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

IMG_20260226_132029.jpg
:medzed

al sama sam kriva jer je pisalo da od telefona zavisi izgled macke :palm
ali ispod 5 KM je bio tako da...
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47038
Postovi: 39473
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Temu - all about

Post Postao/la smajlic »

ovaj je sladak al je za bobu pogresan model...
kod mene plus a ovaj bez njega....
trazila sam povrat i odmah vratili... isto oko 5 KM...
IMG_20260226_132246.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Temu - all about

Post Postao/la Miss Y. »

moja kolegica je isto kupaće super su bili kaže

ja sam neke stvari za kindle sto ovdje nema nigdje, jedan carry on ruksak je isto bio top - iznenadila sam se, maskice za telefon, neke stikere, olovke, neseser neki.
nisam ocekivala neki kvalitet al bilo je bas ok stvari.
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”