Kako se osjecate trenutno?
Re: Kako se osjećate trenutno?
Neki u Bosni zovu razvedene zene raspustenice, pa sam otvorio temu o tome kako zene mogu o zenama...
Onda sma bio napadnut, kao da sam ih ja prvi tako nazvao.
zahvaljujuci toj temi necu vise otvarati teme.
ja kao razveden, iz solidarnosti sa zenama koje nazivaju raspustenice sam sebe zovem raspustenim ili raspustencem...
kako ce me ko zvati, ne mjenja moj status ni moje brige ni moje zadovoljstvo.
2
1
1
1
Re: Kako se osjećate trenutno?
raspuštenkoDuh je napisao/la: ↑27 feb 2026, 16:20Neki u Bosni zovu razvedene zene raspustenice, pa sam otvorio temu o tome kako zene mogu o zenama...
Onda sma bio napadnut, kao da sam ih ja prvi tako nazvao.
zahvaljujuci toj temi necu vise otvarati teme.
ja kao razveden, iz solidarnosti sa zenama koje nazivaju raspustenice sam sebe zovem raspustenim ili raspustencem...
kako ce me ko zvati, ne mjenja moj status ni moje brige ni moje zadovoljstvo.
3
2
1
1
Re: Kako se osjećate trenutno?
i opet se muskima nadje nacin za tepanje

3
1
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Kako se osjećate trenutno?

3
2
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Kako se osjećate trenutno?
Bilo je i boljih dana 
4
2
2
2
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9835
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9835
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Kako se osjećate trenutno?
Opusteno 
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10266
- Postovi: 7526
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Kako se osjećate trenutno?
Ja nema pojma, čekam da mi neko drugi kaže.
1
1
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Kako se osjećate trenutno?
Danas top. Jučer sam mislio da će mi pozliti. Težak dan bio da valja.
1
1
Re: Kako se osjećate trenutno?
Bgm gladno 
2
1
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9835
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Kako se osjećate trenutno?
Pospano 
1
1
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.



