dje je
Hoću da kažem!
Re: Hoću da kažem!
btw grmi i sijeva i paducka kisa 
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3631
- Postovi: 2977
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3631
- Postovi: 2977
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Hoću da kažem!
Jel se smije uopšte kopat u tim kampovima da ne dodje kakva teta pa ne izmlati
?
2
2

Re: Hoću da kažem!
Kako je to super odmor, bas ono opusteno, samo je bitno da zmija ne udje u sator 
1
1
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3631
- Postovi: 2977
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Hoću da kažem!
Da da vidi se kameni nasip
pun vegetacije i suhih listova grančica lijepo utaban.
0

- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3631
- Postovi: 2977
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Hoću da kažem!
https://play.google.com/store/apps/deta ... r.rain.usa
instalirajte sebi ovo, dosta dobro upozorava na nadolazecu kisu.
instalirajte sebi ovo, dosta dobro upozorava na nadolazecu kisu.
0

Re: Hoću da kažem!
nije tolika kisa a i da jeste to odmah upije
zna damir
zna damir
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
