i ti si iskra?
ne, ozbiljno, nije dobro napravio...
i ti si iskra?
nije
nisam
Nemam. Nema niko jer kod mene ljeta nisu prevruca. Tj tako bi trebalo biti. Ali klima se ocigledno mijenja, zadnjih 5-6 godina kad upekne kao da je Afrika. Za ne izdrzati.