Hoću da kažem!
Re: Hoću da kažem!
of skroz 
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Hoću da kažem!
a hocemo kad moramo 
jutrooo
jutrooo
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
jedni odlaze, drugi dolaze 

2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
sve starije gospodje u obicnim gacama
ne zanima tebe to
ne zanima tebe to
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Koji smo K**** od naroda - to pokazuje i ovo Svjetsko Prvenstvo u fudbalu.
Prvo smo poceli da palamudimo o tome koliki je Srbin Lukic, da li je bosanski prihvatljiv, da li se drzi za srce dok se himna pjeva, da li je imao ikakve kontroverzne izjave i da li priznaje genocid u Srebrenici und so weiter, und so weiter...
To sto je momak oborio rekord - manje vazno.
No ta se pobjeda naravno fino proslavila sa ulicama punim ljudi, sve sa bakljama, zastavama, nacionalnim simbolima, sirenama, gasiranju, urlanju, alkoholom, aj em from bosnia tejk mi to amerika, poljem se siri miris, Ljiljana, i sta sve ne.
Ista stvar je prosla i sada tokom utakmice i pobjede nad Katarom.
Ponovo rijeka ljudi u gradovima, svaki se grad takmicio koji ce bolje proslaviti.
Da, koji ce bolje proslaviti.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se zna) sto je 20 ljudi u Jablanici izgubilo zivote prilikom poplave i klizista, izazvanog zbog nelegalnog kamenoloma u blizini, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da se procesuiraju podvodnici maloljetnica iz Doma za nezbrinutu djecu. Oni danas setaju ulicama i slave prilikom pobjede bosanske reprezentacije.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se, jel, zna) sto je 11 nemocnih staraca izgubilo zivote prilikom pozara u Domu penzionera u Tuzli a koji su prethodno takodjer zivjeli u gotovo nehumanim uslovima, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se babini sinovi koji divljaju svojim drumskim azdahama i odnose zivote izvedu pred sud i osude na maksimalnu kaznu.
I zato jesmo K**** od drzave. A drzavu ne cini vodja. Cini je narod. Ergo.
Prvo smo poceli da palamudimo o tome koliki je Srbin Lukic, da li je bosanski prihvatljiv, da li se drzi za srce dok se himna pjeva, da li je imao ikakve kontroverzne izjave i da li priznaje genocid u Srebrenici und so weiter, und so weiter...
To sto je momak oborio rekord - manje vazno.
No ta se pobjeda naravno fino proslavila sa ulicama punim ljudi, sve sa bakljama, zastavama, nacionalnim simbolima, sirenama, gasiranju, urlanju, alkoholom, aj em from bosnia tejk mi to amerika, poljem se siri miris, Ljiljana, i sta sve ne.
Ista stvar je prosla i sada tokom utakmice i pobjede nad Katarom.
Ponovo rijeka ljudi u gradovima, svaki se grad takmicio koji ce bolje proslaviti.
Da, koji ce bolje proslaviti.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se zna) sto je 20 ljudi u Jablanici izgubilo zivote prilikom poplave i klizista, izazvanog zbog nelegalnog kamenoloma u blizini, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da se procesuiraju podvodnici maloljetnica iz Doma za nezbrinutu djecu. Oni danas setaju ulicama i slave prilikom pobjede bosanske reprezentacije.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se, jel, zna) sto je 11 nemocnih staraca izgubilo zivote prilikom pozara u Domu penzionera u Tuzli a koji su prethodno takodjer zivjeli u gotovo nehumanim uslovima, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se babini sinovi koji divljaju svojim drumskim azdahama i odnose zivote izvedu pred sud i osude na maksimalnu kaznu.
I zato jesmo K**** od drzave. A drzavu ne cini vodja. Cini je narod. Ergo.
4
3
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da kažem!
@dmr udje Ibrahima u igru i naumpadoste mi ti i @sikiriki 
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Danas u cevabdzinici zena ista Ibrahim, pljunuta, jos sa sincicem. I jos nesto cudno gleda u mom smjeru.
Da ona nije na moru u Tuzli.
Da ona nije na moru u Tuzli.
1
1




