i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite
Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
napravila sam burek 
i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite
i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite
3
3
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Niste mi trebali reci za smajlic i reakcije. Trebali ste me pustiti da zivim u zabludi.
3
3
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
Re: Hoću da kažem!
Dani su bez broja, imena i boja... 
1
1
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Re: Hoću da kažem!
pa ne dajem ja bas svima...reakcije naravno 
mora mi se nesto svidjeti ili biti smijesno ili tuzno ili wtf?
mora mi se nesto svidjeti ili biti smijesno ili tuzno ili wtf?
3
1
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Hoću da kažem!
Znaci ne otvoris temu i zaredas reakcije bez emocija?
3
3
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Hoću da kažem!
Ti to zasluzujes. Samo je jedan hani.
Cekaj i od tebe za svaki post dobijem reakciju.
2
1
1
1
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Until I die!
Re: Hoću da kažem!
Pravzaprav gre tu polnomastna skuta... Tako da je povsod na voljo... Edino seveda, razlika če imaš domačo varijanto
0
Re: Hoću da kažem!
Gdje je onaj [mention]komunist[/mention]
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je
3
2
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Hoću da kažem!
Ma njemu to, i oko toga, više zezanje a rajom... Teško će on u neke rasprave do krvi oko toga...
0

1
