Hoću da kažem! (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46941
Postovi: 39273
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

napravila sam burek :sret

i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite :sret
IMG_20200927_104744.jpg
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

Niste mi trebali reci za smajlic i reakcije. Trebali ste me pustiti da zivim u zabludi.
3
3 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Zara »

Dani su bez broja, imena i boja... :pjeva
1
1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46941
Postovi: 39273
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

pa ne dajem ja bas svima...reakcije naravno :crni

mora mi se nesto svidjeti ili biti smijesno ili tuzno ili wtf? :crni
3
1 slika 2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

Znaci ne otvoris temu i zaredas reakcije bez emocija?
3
3 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la hani_jong_un »

Arslan_11 je napisao/la: 27 sep 2020, 11:29 Znaci ne otvoris temu i zaredas reakcije bez emocija?
brt meni na bas svaki post da reakciju
2
1 slika 1 slika
1811
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Mehaning »

smajlic je napisao/la: 27 sep 2020, 11:18 napravila sam burek :sret

i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite :sret

IMG_20200927_104744.jpg
Ima li sira za burek u Njemačkoj... :zbunj
1
1 slika
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

Hannibal je napisao/la: 27 sep 2020, 11:33
Arslan_11 je napisao/la: 27 sep 2020, 11:29 Znaci ne otvoris temu i zaredas reakcije bez emocija?
brt meni na bas svaki post da reakciju
Ti to zasluzujes. Samo je jedan hani.

Cekaj i od tebe za svaki post dobijem reakciju. :hm :hm
2
1 slika 1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Mehaning je napisao/la: 27 sep 2020, 11:33
smajlic je napisao/la: 27 sep 2020, 11:18 napravila sam burek :sret

i sta ti je svabo, napravio brasno maksuz za pite :sret

IMG_20200927_104744.jpg
Ima li sira za burek u Njemačkoj... :zbunj
Pravzaprav gre tu polnomastna skuta... Tako da je povsod na voljo... Edino seveda, razlika če imaš domačo varijanto
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Iskra »

Gdje je onaj [mention]komunist[/mention]
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

:DDD
3
2 slika 1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:56 Gdje je onaj @komunist
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

:DDD
Radi covo... Eto ga sutra meni na kavu, usput mu...
0
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la hani_jong_un »

storm je napisao/la: 27 sep 2020, 11:57
Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:56 Gdje je onaj @komunist
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

:DDD
Radi covo... Eto ga sutra meni na kavu, usput mu...
haha kakav je to komunista a radi nedjeljom
1
1 slika
1811
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Iskra »

storm je napisao/la: 27 sep 2020, 11:57
Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:56 Gdje je onaj @komunist
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

:DDD
Radi covo... Eto ga sutra meni na kavu, usput mu...


Dokazi selfijem :mara sta ja znam da nije neka koministicA
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:56 Gdje je onaj @komunist
Evo.kaze dedo sve što valja od.partizana je

:DDD
Ma njemu to, i oko toga, više zezanje a rajom... Teško će on u neke rasprave do krvi oko toga...
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:59
storm je napisao/la: 27 sep 2020, 11:57

Radi covo... Eto ga sutra meni na kavu, usput mu...


Dokazi selfijem :mara sta ja znam da nije neka koministicA
E vala stavimo se sutra :cool
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Iskra »

storm je napisao/la: 27 sep 2020, 11:59
Iskra je napisao/la: 27 sep 2020, 11:59



Dokazi selfijem :mara sta ja znam da nije neka koministicA
E vala stavimo se sutra :cool


I nemoj mi radni outfit sita sam...de nešto da zapamtim :zaljub
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Iskra »

[mention]Mehaning[/mention] :medo
1
1 slika
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”