Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
Aj didnt vač tvajlajt saga 
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Hoću da kažem!
Ne prija onakvo pisanje nikom pa ni vama, vjerujem. Sasvim sigurno ne prija drugima. Znaci, svjesno ih tako iskljucujete iz razgovora. Hajde jedan post, to tolerisem.
Mozemo svi pisati na stotinama jezika. Gdje bi stigli? Nisam se obratio kao moderator, nego kao forumas, kome to smeta.
Ako budem morao drugi put, bice Kao moderator.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Hoću da kažem!
Pipl, ajm in lav 
2
2
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Hoću da kažem!
Oprostite mi, Vaše Visočanstvo.Socrates je napisao/la: ↑28 sep 2020, 21:38Ne prija onakvo pisanje nikom pa ni vama, vjerujem. Sasvim sigurno ne prija drugima. Znaci, svjesno ih tako iskljucujete iz razgovora. Hajde jedan post, to tolerisem.
Mozemo svi pisati na stotinama jezika. Gdje bi stigli? Nisam se obratio kao moderator, nego kao forumas, kome to smeta.
Ako budem morao drugi put, bice Kao moderator.
Neće se ponoviti.
S poštovanjem,
~Rus
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Hoću da kažem!
Soc izvini, nisam shvatila tvoj komentar ozbiljno. Eto ja neću više 
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Re: Hoću da kažem!
Šta je sad, nema zajebancije više?
O yebemte oslobođenje i avazu...
O yebemte oslobođenje i avazu...
3
3
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da kažem!
A što oslobođenje? Haj avaz i nekako 
0
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Hoću da kažem!
Partibrejker ba. Ubi mi ćeif da se malenoj upucavam.
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Hoću da kažem!
Pa isto je to...
Oslobođenje se davno srozalo od respektabilne novine do toga da valjaju samo za potpalit vatru.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da kažem!
Pa ide zima, faliće novina. Ne kupuju mi se kocke, smrde ruke 
1
1
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne


1