Ali kvalitetno
Hoću da kažem! (2020. - 2025.)
Re: Hoću da kažem!
'Jutroooo, spavalice 
3
1
2
2
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Hoću da kažem!
Dobrojutro...
E jest’ dobro legao tuš...
E jest’ dobro legao tuš...
3
2
1
1
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Hoću da kažem!
dobro je ljubicice hB
juce nam je bas dobar dan bio
nije plakala, zaspala je cak bez tablete sinoc
onaj strah je jos uvijek u njoj al rijesit cemo ga aBd
njen doktor kojem vjeruje preporucio joj je psihologinju i rekla je da ce ici, vidjet cemo sta ce danas reci
2
1
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Hoću da kažem!
Ma eno ti 3u1 pa izmjesaj. Mrsko mi nastaviti tursku.
1
1
abysmal depths are flooded
