Ne kontam.....

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 13994
Postovi: 6433
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la lejlamo »

Inače su vam svi ti izbori ljepote/simpatije/šupaka i sl. bez veze.
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Bella_ »

CocoMa je napisao/la: 01 sep 2020, 07:00 Upornost jedne svrake,pokušava uporno vaditi kuglu hrane iz ptičije kućice,kroz mali otvor. :ddk :D
:haha

Ja sam svoje kamenje uklonila, svaki čas mi remeti, hiljadu puta popravljaj. Glupa svraka, ‘ta će joj moje kamenje.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Socrates »

Meni zao svrake.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Bella_ »

Šta ti ima biti zao?
Samo prave nered i dosadne su.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Socrates »

Tako i one misle o nama.
2
1 slika 1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Bella_ »

Vjerovatno.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la CocoMa »

Divlja_u_srcu je napisao/la: 03 sep 2020, 14:06
CocoMa je napisao/la: 01 sep 2020, 07:00 Upornost jedne svrake,pokušava uporno vaditi kuglu hrane iz ptičije kućice,kroz mali otvor. :ddk :D
:haha

Ja sam svoje kamenje uklonila, svaki čas mi remeti, hiljadu puta popravljaj. Glupa svraka, ‘ta će joj moje kamenje.
Ma pametnije su one više nego što mi mislimo. :hihi Vjerovatno im se ne dopada to kamenje tu..
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11488
Postovi: 7238
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la MunDzi »

Vala grijesite.
Svrake su izuzetno pametne.
2
2 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la hani_jong_un »

lejlamo je napisao/la: 03 sep 2020, 14:05 Inače su vam svi ti izbori ljepote/simpatije/šupaka i sl. bez veze.
zato sto sam te uvijek pobjedjivo 🤷‍♀️
2
1 slika 1 slika
1811
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 13994
Postovi: 6433
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la lejlamo »

Hannibal je napisao/la: 03 sep 2020, 23:55
lejlamo je napisao/la: 03 sep 2020, 14:05 Inače su vam svi ti izbori ljepote/simpatije/šupaka i sl. bez veze.
zato sto sam te uvijek pobjedjivo 🤷‍♀️
Nisi u šupcima. A ljepši i simpatičniji jesi :srce
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la storm »

Trafalgar Law je napisao/la: 03 sep 2020, 13:20 Ne kontam furku "Forumaš mjeseca". Meni tragično zvuči da budem nečija dvorska luda i da za to dobijem neku glupu nagradu. Ima i stine i u onome što sam se upravo sjetio pišući...

"Play stupid games, win stupid prizes."
lejlamo je napisao/la: 03 sep 2020, 14:05 Inače su vam svi ti izbori ljepote/simpatije/šupaka i sl. bez veze.
Intimno, osobno, i iskreno, ni sam nisam neki pristaša tih izbora, bilo koje vrste... Ali na mnoge sugestije, pristao sam, i to isključivo preko ankete.
Znam kako izgleda "must" izbor, koji je u 90% slučajeva kalkulantski, uz ovo ima barem dosta smijeha...
A ovo, i ako zaživi, sigurno će biti jedini takav tip ankete. Neke multidisciplinarne, atributske, ove i one ankete su puko nabacivanje postova, zakuhavanje, i što ja volim reći "trčanje na 100 metara" :D
Mada sa druge strane, već imamo kulinarsko natjecanje, uskoro ide foto sličnog tipa... Čisto jer je takva struktura forumasa, vrsni kuhari, i odličnih fotki...
5
4 slika 1 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Miss Y. »

Ko forum zamisli kao zabavu, sva takmičenja su mu samo začin za još više zeze.
Ako forum postane stil života onda to ne valja ni u kojem slučaju, a to shvatis kad sve preozbiljno shvatas. Dešavale su nam se svima te faze.
O da, i meni.

Meni lično i kuharska, foto ili bilo kakva nazovi takmičenja su super, podržavam sve dok je u pozitivnom duhu i ne stvara razdor medju forumašima.
4
1 slika 3 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36252
Postovi: 32931
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la dmr »

A pogotovo kad pobjedjujes :fiju :mmm
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Bella_ »

Opet otvorili granicu :malagani
Te zatvore te otvore, te zatvore, te otvore..
Jest nas prave budalama :rola
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
carobnjak_N
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 310
Postovi: 366
Pridružen/a: 02 aug 2020, 06:53

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la carobnjak_N »

Divlja_u_srcu je napisao/la: 04 sep 2020, 07:52 Opet otvorili granicu :malagani
Te zatvore te otvore, te zatvore, te otvore..
Jest nas prave budalama :rola
Ko je otvorio ? Nasu jel ?
0
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Miss Y. »

dmr je napisao/la: 04 sep 2020, 07:47 A pogotovo kad pobjedjujes :fiju :mmm
Ma vala nije iskreno, ko me zna, zna o čemu pričam.
2
1 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Ne kontam.....

Post Postao/la Bella_ »

carobnjak_N je napisao/la: 04 sep 2020, 07:54
Divlja_u_srcu je napisao/la: 04 sep 2020, 07:52 Opet otvorili granicu :malagani
Te zatvore te otvore, te zatvore, te otvore..
Jest nas prave budalama :rola
Ko je otvorio ? Nasu jel ?
Ma ne.
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”