♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Lana »

Gdje su mladenci?

Jos uvijek spavaju :face
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Atomic »

Lana je napisao/la: 27 okt 2020, 08:38 Gdje su mladenci?

Jos uvijek spavaju :face
:papa :kafa
Nisam ja Lano toliko slobodnog duha koliko ona misli 🤣
1
1 slika
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17214
Postovi: 10673
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Polaris »

Atomic je napisao/la: 27 okt 2020, 10:17
Lana je napisao/la: 27 okt 2020, 08:38 Gdje su mladenci?

Jos uvijek spavaju :face
:papa :kafa
Nisam ja Lano toliko slobodnog duha koliko ona misli 🤣
Eh fol nije 🙄
1
1 slika
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Lana »

Atomic je napisao/la: 27 okt 2020, 10:17
Lana je napisao/la: 27 okt 2020, 08:38 Gdje su mladenci?

Jos uvijek spavaju :face
:papa :kafa
Nisam ja Lano toliko slobodnog duha koliko ona misli 🤣
Ma nemoj ti to reci? :oo
Kad smo vas skucili ti sad nisi slobodan :haya
1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Lana »

Ariel je napisao/la: 27 okt 2020, 10:37
Atomic je napisao/la: 27 okt 2020, 10:17

:papa :kafa
Nisam ja Lano toliko slobodnog duha koliko ona misli 🤣
Eh fol nije 🙄

Ma nije se naspavao sigurno :haya
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Atomic »

Mislite meni lako,identicna situacija sinoc :palm :zbrk
4
4 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Ommadawn »

Lana je napisao/la: 27 okt 2020, 08:38 Gdje su mladenci?

Jos uvijek spavaju :face
Neće tako lako iz kreveta ni kad se probude, ne brini.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Iskra »

A šta vi zavirujete u tudju spavaću po cijeli dan? :aloo
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Ommadawn »

Iskra je napisao/la: 27 okt 2020, 12:21 A šta vi zavirujete u tudju spavaću po cijeli dan? :aloo
Da vidimo kako krevet izdrži test, s vremena na vrijeme.
Čvrstoća materijala i montaže kreveta.
Yebeš krevet u kojem se samo spava.
2
2 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la R4IN »

Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 06:41
R4IN je napisao/la: 26 okt 2020, 23:34 Jel vam dani sklapao krevet, zadnji put je nestao kad je sebi sklapao :ovaj
Onda ga je pozvala jedna da i njoj sklopi krevet.
Od tad mu se gubi svaki trag.
Nigdje covjeka :keke
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la R4IN »

Iskra je napisao/la: 27 okt 2020, 12:21 A šta vi zavirujete u tudju spavaću po cijeli dan? :aloo
A sta ti radis ovde :max
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Ommadawn »

R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 13:13
Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 06:41

Onda ga je pozvala jedna da i njoj sklopi krevet.
Od tad mu se gubi svaki trag.
Nigdje covjeka :keke
Ma pojavi se on. Ali vidi se da je smrš’o.
Eto kad mu se kroz uši providi.
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la R4IN »

Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 14:23
R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 13:13

Nigdje covjeka :keke
Ma pojavi se on. Ali vidi se da je smrš’o.
Eto kad mu se kroz uši providi.
Trosi me ove noci :crni
Svakako je poceo tregere nositi :ooo
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Ommadawn »

R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 14:27
Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 14:23
Ma pojavi se on. Ali vidi se da je smrš’o.
Eto kad mu se kroz uši providi.
Trosi me ove noci :crni
Svakako je poceo tregere nositi :ooo
Neka neka, zdravo je to.
Yebes ga onda kad ti samo za pisanje sluzi.
2
2 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la R4IN »

Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 14:42
R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 14:27

Trosi me ove noci :crni
Svakako je poceo tregere nositi :ooo
Neka neka, zdravo je to.
Yebes ga onda kad ti samo za pisanje sluzi.
Dobro je dok se moze, djaba kasnije plakati :oo
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17425
Postovi: 13446
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la Ommadawn »

R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 14:53
Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 14:42

Neka neka, zdravo je to.
Yebes ga onda kad ti samo za pisanje sluzi.
Dobro je dok se moze, djaba kasnije plakati :oo
Tako ja jednom pao u depru zbog jednog raskida. Dođe stara kući i veli mi da pita od komšinice kćerka kako sam i ako hoću da idem sa njom u kino. Ja ono nikakav “Daj ba stara popusti me, nije mi ni do čega” kad će stara na izlasku iz sobe “I q-rac ima radni vijek”.
2
2 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: ♡ Spavaca od Ariel i Atomic ♡

Post Postao/la R4IN »

Ommadawn je napisao/la: 27 okt 2020, 15:20
R4IN je napisao/la: 27 okt 2020, 14:53

Dobro je dok se moze, djaba kasnije plakati :oo
Tako ja jednom pao u depru zbog jednog raskida. Dođe stara kući i veli mi da pita od komšinice kćerka kako sam i ako hoću da idem sa njom u kino. Ja ono nikakav “Daj ba stara popusti me, nije mi ni do čega” kad će stara na izlasku iz sobe “I q-rac ima radni vijek”.
Legenda :haha :cool
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”