Nedostaje, tako mi nedostaje...

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2761
Postovi: 1921
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la ROOT »

Prošlo vreme :tugi
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Rahmetli nana...sinoć listala foto album..I bas mi žao što nije tu među nama..tako mi nedostaje..da je cujem i vidim..da čujem kako se smije..da me miluju njene tople ruke... "pa mi kaze sjedi tu da ti nešto donesem"..I ode donese kesu punu nekih sitnica sto kupovala cijelu godinu..i brižno čuvala dok ne dođem..:kme
5
3 slika 1 slika 1 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Russki »

plavi walter
0
abysmal depths are flooded
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36115
Postovi: 32724
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la dmr »

@smajlic :medzed :keke
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12517
Postovi: 8213
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Danny »

:srce



0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la uvijek_kontra »

Meni radne kolegice. Sanjala sam ih nocas. Ne sve, vec one posebne. I sve kontam obic cu ih kad promjene lokaciju, a sve mi nest tesko.. :) vjerovatno i necu.
4
3 slika 1 slika
Zadnja izmjena: uvijek_kontra, dana/u 01 apr 2021, 12:27, ukupno mijenjano 1 put.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

Ja sam.sanjala brata

:tugi
4
3 slika 1 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14133
Postovi: 8360
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la vjesticanametli »

ded mraz ❤️
2
1 slika 1 slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Atomic »

Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti :tugi
2
2 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Atomic je napisao/la: 01 apr 2021, 22:08 Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti :tugi
Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
2
2 slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10796
Postovi: 6353
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Atomic »

CocoMa je napisao/la: 01 apr 2021, 23:24
Atomic je napisao/la: 01 apr 2021, 22:08 Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti :tugi
Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
Znas kako,godinama se druzis i izlazis.Najednom ih vise nema :meha2
Nista od mlade :nope
2
1 slika 1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la CocoMa »

Atomic je napisao/la: 01 apr 2021, 23:26
CocoMa je napisao/la: 01 apr 2021, 23:24

Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
Znas kako,godinama se druzis i izlazis.Najednom ih vise nema :meha2
Nista od mlade :nope
Šalji im poruke... bar to možeš.. :ooo ako ti bas nedostaju...
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

CocoMa je napisao/la: 01 apr 2021, 23:24
Atomic je napisao/la: 01 apr 2021, 22:08 Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti :tugi
Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
Ako mlada bude imala šta protiv - razmisli dobro hoćeš li je ženiti.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Ommadawn »

Nedostaje mi moj ansambl iz teatra.
Svaki praznik smo se znali sastati, napraviti neku klopu, improvizovanu predstavu, ljudi koji bi naišli, vidjeli bi da je otvoreno pa bi ušli kod nas.
Pandemija nas je zajebala dobro.

Ljetos smo se sastali na otvorenom, u dvorištu ispred teatra, tad se igrala predstava “Prosidba” od Antona Čehova.
Poslije toga smo raspalili roštilj a ja sam, između ostalog, pravio i ćevape.

Sjećam se kad sam prvi put došao među te ljude, po preporuci, i već nakon 10 minuta se osjećao kao da sam tu cijeli život bio.
2
1 slika 1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la Iskra »

CocoMa je napisao/la: 01 apr 2021, 23:24
Atomic je napisao/la: 01 apr 2021, 22:08 Neke stare prijateljice koje su se poudale i otisle sirom svijeta,vjerovatno neke necu vise ni vidjeti :tugi
Kad se budes ženio..napravi svadbu i pozoveš ih... :ooo prilika da ih opet sretneš na jednom mjestu ( ako mlada ne bude imala ništa protiv).. :keke
Znas sta ti luda zeno

:haha :haha

Vjerovatno znas sta mi je palo na um slijedom tvog prinedloga Atomiku , ahahhahahahahha
3
3 slika
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la uvijek_kontra »

@Iskra nisi luda. :D
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Nedostaje, tako mi nedostaje...

Post Postao/la storm »

Huk s tribine
...
0
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”