Trenutno jedem, pijem

Kuhamo, pečemo...jedemo...
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7596
Postovi: 13591
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Namazana »

medvjed23 je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53 Šah je izuzetno stresan. Ja bez dva leksa ne započinjem partiju.
Da i ja pocnem piti? :oo Mozda onda i @KranG padne? :ooo
2
1 slika 1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11489
Postovi: 7238
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la MunDzi »

WhiskeyPete je napisao/la: 26 jun 2026, 23:46 Dok vi jedete u luksuznim restoranima ja otvaram konzerve Trend tunjevine.
Pa ti se zdravo hranis.
1
1 slika
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Danci »

Namazana je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53
Danci je napisao/la: 26 jun 2026, 23:52 Dobro se hranite 😍
Ja pijem magnezij, a sve mi se nešto grči.
Ne znam od čega... Možda od šaha ..previše razmišljam🫣
O sahu previse razmisljas? Pa Danci! :oo
Pričat ćemo kad budeš igrala s Pekmezom😂
To se ne može objasniti, to treba doživjeti😂😂
Napetost je ogromna 🫣
3
3 slika
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10270
Postovi: 7526
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la WhiskeyPete »

Bog zna kada je riba pakovana, možda za vrijeme Vijetnama.
4
4 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9840
Postovi: 9334
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la medvjed23 »

Namazana je napisao/la: 26 jun 2026, 23:55
medvjed23 je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53 Šah je izuzetno stresan. Ja bez dva leksa ne započinjem partiju.
Da i ja pocnem piti? :oo Mozda onda i @KranG padne? :ooo
Da znaš samo kako se otvore horizonti i nametnu kombinacije.

Ne bi KranG znao šta ga je snašlo...
3
3 slika
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Danci »

medvjed23 je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53 Šah je izuzetno stresan. Ja bez dva leksa ne započinjem partiju.
Šta je to ..dobaci i meni
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11489
Postovi: 7238
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la MunDzi »

WhiskeyPete je napisao/la: 26 jun 2026, 23:57 Bog zna kada je riba pakovana, možda za vrijeme Vijetnama.
De bolan. Vidis da te tjesim. :D
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36266
Postovi: 32939
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la dmr »

Danci je napisao/la: 26 jun 2026, 23:56
Namazana je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53

O sahu previse razmisljas? Pa Danci! :oo
Pričat ćemo kad budeš igrala s Pekmezom😂
To se ne može objasniti, to treba doživjeti😂😂
Napetost je ogromna 🫣
Halo, dje ces s tim konjima, tek smo krenule :xe
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9840
Postovi: 9334
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la medvjed23 »

Danci je napisao/la: 26 jun 2026, 23:58
medvjed23 je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53 Šah je izuzetno stresan. Ja bez dva leksa ne započinjem partiju.
Šta je to ..dobaci i meni
Hvataj:
slika
3
3 slika
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Danci »

To nije bio potez koji sam htjela odigrati
Ovaj moj konj baš i nije najposlušniji.. 🥹
2
1 slika 1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36266
Postovi: 32939
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la dmr »

Zamisli. A mi svi zadivljeno pratimo partiju. Jedino je pekmeza u panici, s razlogom, rekao bih.
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36266
Postovi: 32939
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la dmr »

Na njenom mjestu ja bih mahnuo bijelom zastavom kao i spocku. :meha2

Samo on nije prihvatio, sadista uziva u mucenju i patnji i bolu protivnika :zbrk
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Danci »

@medvjed23 , ovo hipnotizira.. ipak neću 😱
3
2 slika 1 slika
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la Danci »

dmr je napisao/la: 27 jun 2026, 00:06 Zamisli. A mi svi zadivljeno pratimo partiju. Jedino je pekmeza u panici, s razlogom, rekao bih.
Pratite nas pažljivo ..mi smo glavne zvijezde ovog tjedna, a ako se malo umislimo, možemo to i produžiti..🫣
2
1 slika 1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36266
Postovi: 32939
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la dmr »

Danci je napisao/la: 27 jun 2026, 00:15
dmr je napisao/la: 27 jun 2026, 00:06 Zamisli. A mi svi zadivljeno pratimo partiju. Jedino je pekmeza u panici, s razlogom, rekao bih.
Pratite nas pažljivo ..mi smo glavne zvijezde ovog tjedna, a ako se malo umislimo, možemo to i produžiti..🫣
Samo vi polako, take your time, sto bi rekli vasi stari iz dalmatinske zagore :pink2
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36266
Postovi: 32939
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la dmr »

Da uzivamo u partijama, nije ko smajlic i medo, izgubise se negdje, kroz par minuta se vracaju, kazu gotovo :crni :run
1
1 slika
make your move :damir
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 392
Postovi: 419
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Trenutno jedem, pijem

Post Postao/la KranG »

Namazana je napisao/la: 26 jun 2026, 23:55
medvjed23 je napisao/la: 26 jun 2026, 23:53 Šah je izuzetno stresan. Ja bez dva leksa ne započinjem partiju.
Da i ja pocnem piti? :oo Mozda onda i @KranG padne? :ooo
Jes' čula da je presto' Bred pit' ?!
1
1 slika
:meha3
Odgovori

Natrag na “Kulinarika”