Hoću da kažem! (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Zara je napisao/la: 28 sep 2020, 12:01 @scorpio je već oženjen. :hehe
a koji nije? :hehe
4
1 slika 3 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36088
Postovi: 32702
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la dmr »

hannibal :crni :crni
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Zara »

Miss Y. je napisao/la: 28 sep 2020, 12:05
Zara je napisao/la: 28 sep 2020, 12:01 @scorpio je već oženjen. :hehe
a koji nije? :hehe
ne znam Miškice, kontam ih tagovati pa neka se sami izjasne, da imamo dokaz crno na bijelo. :haya

:hehe
0
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Miss Y. »

Zara je napisao/la: 28 sep 2020, 12:14
Miss Y. je napisao/la: 28 sep 2020, 12:05

a koji nije? :hehe
ne znam Miškice, kontam ih tagovati pa neka se sami izjasne, da imamo dokaz crno na bijelo. :haya

:hehe
Nemoj nutelice, neki nikad više neće doci, neki se se prerušiti u Pinokia :mmm

slika
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

DobR dan 😜
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 10:39
Heidi je napisao/la: 28 sep 2020, 10:38 Jedem kestenje :prva
I hate you now :kme

Zar već ima kestenja?
Zbog njeg svake jeseni dobijem 5 kg :kriv
Ma samo sopaj bebo,dovescu ja tebe pod konac :hihi
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Moonlight »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:10
Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 10:39

I hate you now :kme

Zar već ima kestenja?
Zbog njeg svake jeseni dobijem 5 kg :kriv
Ma samo sopaj bebo,dovescu ja tebe pod konac :hihi
Kakvo je to spavanje do podne :malagani
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 13:13
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:10

Ma samo sopaj bebo,dovescu ja tebe pod konac :hihi
Kakvo je to spavanje do podne :malagani
Nisam mogao spavati sinoc, svo vrijeme si mi setala po mislima, jel te bole noge bebo? :cvijece
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Moonlight »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:22
Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 13:13

Kakvo je to spavanje do podne :malagani
Nisam mogao spavati sinoc, svo vrijeme si mi setala po mislima, jel te bole noge bebo? :cvijece
Awwww pa ne daš mi se ni naljutiti na tebe :kiss
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

Danny je napisao/la: 28 sep 2020, 10:46 @smajlic


peceni-kukuruz.jpg
uhhh taman za ovo vrijeme :srce

bas ti hvala :lejla
2
2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 13:23
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:22

Nisam mogao spavati sinoc, svo vrijeme si mi setala po mislima, jel te bole noge bebo? :cvijece
Awwww pa ne daš mi se ni naljutiti na tebe :kiss
:lagani

Da se tako divno lice mrsti, nece da moze :ljubi
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

smajlic je napisao/la: 28 sep 2020, 13:25
Danny je napisao/la: 28 sep 2020, 10:46 @smajlic


peceni-kukuruz.jpg
uhhh taman za ovo vrijeme :srce

bas ti hvala :lejla
Kako je tetka?
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Moonlight »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:31
Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 13:23

Awwww pa ne daš mi se ni naljutiti na tebe :kiss
:lagani

Da se tako divno lice mrsti, nece da moze :ljubi
Kako sam ja fino uparila .... Koja sam ja sebi kraljica :ddk

:blink
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 13:33
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:31

:lagani

Da se tako divno lice mrsti, nece da moze :ljubi
Kako sam ja fino uparila .... Koja sam ja sebi kraljica :ddk

:blink
Jesi priznajem, ja nemam zamjerke :cool
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46953
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:32
smajlic je napisao/la: 28 sep 2020, 13:25

uhhh taman za ovo vrijeme :srce

bas ti hvala :lejla
Kako je tetka?
meni se cini da je bolje
pocela je u petak piti tablete, za smirenje i za spavanje
prespava sad cijelu noc
samo svog doktora slusa tako da sam mu se javila i zamolila da nam predlozi nekog psihijatra da ide
nece nas poslusati al njega aBd hoce
svega je svjesna, radi sve sto i prije samo sto ima te ogromne strahove od telefona, tv-a, sunca i svjetla, ljudi, nece vani i sto je najgore para, misli da ih nema, da ce joj neko doci i uzeti sve

valjda ce vremenom biti bolje aBd
najgore ce mi biti iduce sedmice kad brat bude morao kuci zbog posla a ja ostanem sama kod nje

hvala ti sto pitas :srce
3
1 slika 1 slika 1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

smajlic je napisao/la: 28 sep 2020, 13:40
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 13:32

Kako je tetka?
meni se cini da je bolje
pocela je u petak piti tablete, za smirenje i za spavanje
prespava sad cijelu noc
samo svog doktora slusa tako da sam mu se javila i zamolila da nam predlozi nekog psihijatra da ide
nece nas poslusati al njega aBd hoce
svega je svjesna, radi sve sto i prije samo sto ima te ogromne strahove od telefona, tv-a, sunca i svjetla, ljudi, nece vani i sto je najgore para, misli da ih nema, da ce joj neko doci i uzeti sve

valjda ce vremenom biti bolje aBd
najgore ce mi biti iduce sedmice kad brat bude morao kuci zbog posla a ja ostanem sama kod nje

hvala ti sto pitas :srce
Ma drugacije je kad je neko njen uz nju, na hajr :cool
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la East_side »

Sinoć malo gledao neke TLN skečeve, između ostalog "Ninja revizore". Onda sam pogledao i ovo:



Pa me kasnije ovdje na forumu @Moonlight upari sa @Sarajka. Pa smo se zezali, stihoklepali, posvećivali pjesme...

To mi se sve 'zbučkurišalo' u glavi i sinoć sam sanjao da se sa Sarajkom vozam u tramvaju. :crni

I još uđoše revizori a ja naravno nisam imao kartu :oo pa se poslužih onom old school taktikom. Pošto po dvojica revizora pregledaju obje strane tramvaja (a jedan par revizora je uglavnom brži od onog drugog) i kad je pored mene prošla kontrola za onu suprotnu stranu, ja se samo prešaltah na onu drugu :kriv

Ali opet me skonto revizor :face ja sjedoh ko veliki a on mi priđe. A revizor je bio ovaj lik s videa kojeg sam postavio iznad :haha Međutim, nije me pitao za kartu. Nego ispričao par provala i produžio...

A ne sjećam se da je ni Sarajka imala nekih problema. Vjerovatno je imala kartu :oo

Sjećam se samo da je bila prava ljepotica u snu. Crna, ravna kosa. Crne oči. Lijepe usne naglašene crvenim karminom. Neka lijepa haljina... ma sva dotjerana :sret bio sam uvjeren da je to samo san jer, kao što vidite, nikakvih problema nisam imao. Samo pozitiva :cool

Čini mi se da smo izašli iz tramvaja negdje na obali. Drvenija čini mi se... malo šetali, uživali i na kraju svako svojim putem. Bolje što smo se tako "prirodno razišli" nego buđenjem.

#pajel :sara
2
2 slika
Zadnja izmjena: East_side, dana/u 28 sep 2020, 13:45, ukupno mijenjano 1 put.
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”